Zaproszenie dla członków NOT do udziału w Bridge Conference w Krzyżowej

Zaproszenie dla członków NOT do udziału
w Bridge Conference w Krzyżowej

Zachęcamy do wzięcia aktywnego udziału w wydarzeniu pn. Bridge Conference i zgłaszanie swoich przedstawicieli. 
Bridge Conference odbędzie się od 29.06.2023 do 01.07.2023 r. w Krzyżowej koło Świdnicy w woj. olnośląskim – miejscu historycznego pojednania Polsko- Niemieckiego. 

Celem konferencji jest przedstawienie wybranych osiągnięć naukowych obu krajów, które mogą się przyczynić do rozwiązania kluczowych wyzwań stojących przed społeczeństwami oraz możliwości wdrożenia ich w przemyśle, zwłaszcza Niemiec i Polski. To jedno z najważniejszych wydarzeń promujących interdyscyplinarną i międzynarodową współpracę w najnowocześniejszych badaniach technologicznych.

Podczas wydarzenia planowane są dwie uroczyste kolacje networkingowe, koncert skrzypcowy, koncert w Kościele Pokoju, pokaz Teatru Ognia i inne. Podczas nieoficjalnych spotkań możliwe będą swobodne rozmowy z przedstawicielami oddziałów Polskiej Akademii
Nauk, przedstawicielami Sieci Łukasiewicz, przedstawicielami Sieci Fraunhofera oraz Rektorami polskich i niemieckich uczelni a także przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą badawczą i biznesową. Wydarzenie współorganizowane jest przez Pana Ministra Wojciecha Murdzka, Pełnomocnika Rządu do spraw reformy funkcjonowania instytutów badawczych.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Minister Spraw Zagranicznych, a swoją obecność potwierdziły m.in. delegacje dyplomatyczne z Austrii, Wielkiej Brytanii, Czech i Kazachstanu.

Informacje oraz szczegółowa agenda dostępne są pod adresem:
https://bridgeconference.eu/pl/home-polski/


Uprzejmie proszę o zgłaszanie uczestników poprzez formularz:
https://bridgeconference.eu/pl/rejestracja/


Ponieważ do Konferencji pozostało już niewiele czasu, prosimy o pilną rejestrację która trwa tylko do 22 czerwca 2023.

Scroll to Top
Skip to content