kaaaTargi WRO 29-30 banner

Pierwsza Edycja Targów Młodej Sztuki we Wrocławiu!


Zapraszamy na wydarzenie, które pozwoli Wam odkryć współczesną sztukę młodych artystów i artystek, wesprzeć ich twórczość oraz zainspirować się na nowo!

Targi Młodej Sztuki po raz pierwszy we Wrocławiu zapraszają do byłego Sejmu Śląskiego, aby odkryć prace ponad 50 utalentowanych młodych artystów z różnych dziedzin sztuki – od malarstwa, przez rzeźbę, grafikę, fotografię, po unikatowe plakaty i pocztówki. To niepowtarzalna okazja, by zakupić jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki i poznać lokalnych twórców osobiście. Wszystko to w otoczeniu ciepłej i przyjaznej atmosfery, sprzyjającej nawiązaniu bezpośredniej relacji z ulubionymi twórcami. WSTĘP WOLNY!
 
Jesteśmy oddolnym, cyklicznym wydarzeniem typu targi, promującym wizualną sztukę współczesną i jej twórców. Do tej pory działaliśmy głównie w Krakowie, ale teraz, dzięki ogromnemu wsparciu i pozytywnemu odzewowi od naszej społeczności i odbiorców, planujemy rozszerzyć naszą działalność na całą Polskę i wyruszamy z turnieją, by dzielić się sztuką i inspiracją na szerszą skalę!
 
„Targi Młodej Sztuki stały się platformą, na której wielu twórców uzyskało swoje pierwsze pozytywne doświadczenia z komercyjnym aspektem branży artystycznej. Nasza niezwykła atmosfera stworzyła środowisko, w którym talenty sztuki współczesnej dzielą się doświadczeniami między sobą i rozwijają się artystycznie. Dlatego też pragniemy kontynuować misję promowania i upowszechniania oryginalnych form wyrazu artystycznego, tworząc jednocześnie przestrzeń do spotkań, dialogu oraz okazje do nabywania unikatowych dzieł, które mogą stać się niepowtarzalną ozdobą Waszych przestrzeni,” mówi Gleb Andreev, młody uchodźca, filmowiec, pomysłodawca i założyciel Targów Młodej Sztuki.
 
Wydarzenie jest przyjazne dla wszystkich, dlatego serdecznie zapraszamy nie tylko pasjonatów sztuki, ale również rodziny z dziećmi, osoby queerowe i seniorów. Obecność wszelkich zwierzaków jest mile widziana!
Sztuka współczesna jest dla wszystkich – Was i nas.
 
Targi Młodej Sztuki stanowią niepowtarzalną szansę na spotkanie z twórcami, którzy mogą stać się przyszłymi gwiazdami świata sztuki. Jedną z takich obiecujących artystek jest Agata Gromada, która stworzy swój najnowszy obraz w trakcie wydarzenia w formacie otwartej pracowni.
 
Serdecznie zapraszamy do wspólnego odkrywania młodej, dynamicznej sceny artystycznej!
 
Wrocławska edycja Targów Młodej Sztuki odbędzie się 29 i 30 czerwca w Not Wrocław na ul. Piłsudskiego 74, 11.00-19.00 w sobotę i 11.00-18.30 w niedzielę. WSTĘP WOLNY.
Bieżące informacje można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/events/957857976038760?active_tab=about
 
Dodatkowych informacji udziela:
Gleb Andreev
Tel: 732 837 456
Mail: PrzestrzenMlodejSztuki@proton.me
Scroll to Top
Skip to content