Używamy plików cookies w celu poprawnego działania naszego serwisu. W plikach cookies przechowujemy jedynie dane potrzebne do prawidłowego działania serwisu. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Informujemy, że zawsze istnieje możliwość zmiany ustawień Twojej przeglądarki.

Konferencje i seminaria

Organizacja konferencji naukowych i branżowych o różnorodnej i ciekawej tematyce.

 

Interesujące wykłady, ciekawe seminaria naukowe w największych miastach Dolnego Śląska w zasięgu ręki. W naszym katalogu posiadamy informacje na temat najpopularniejszych i największych konferencji naukowych ze świata techniki. Zapraszamy na seminaria i konferencje organizowane we Wrocławiu przez prestiżowe stowarzyszenia. Umożliwiamy wstęp na konferencje płatne i bezpłatne. Promujemy rozwój regionalnych ośrodków badawczych i innowacyjne wynalazki. organizujemy konkursy, szkolenia i warsztaty naukowe na terenie Wrocławia, Jeleniej Góry, Wałbrzycha Świdnicy. Serdecznie zapraszamy na:

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe

 

1. Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe więcej >>

2. Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna "Postęp w Technologii Lutowania" więcej >>

3. XXV Kongresu Techników Polskich więcej >>

 

4. Wrocławskie Dni Nauki i Techniki  więcej >>

 

5. XXV Kongres Techników Polskich wspólnie z III Światowym Zjazdem Inżynierów Polskich we Wrocławiu, 16-18 czerwca 2016  więcej >>

 

6. Renewable Energy Sources - Research and Business (RESRB) 2016, Wrocław 22-24 June 2016  więcej >>