Używamy plików cookies w celu poprawnego działania naszego serwisu. W plikach cookies przechowujemy jedynie dane potrzebne do prawidłowego działania serwisu. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Informujemy, że zawsze istnieje możliwość zmiany ustawień Twojej przeglądarki.

KOMISJE I ZESPÓŁ WROCŁAWSKIEJ RADY FSNT NOT

 

 

KOMISJA WYRÓZNIEŃ I ODZNACZEŃ

1. Przewodniczący - Kol. Henryk Zatorski (SITR)

2. Wiceprzewodnicząca - Kol. Gabriela Bączkowska (SITSpoż.)

3. Sekretarz - Kol. Anna Tomczyk (SEP)

 

Członkowie:

4. Kol. Jadwiga Czarnecka (SWP)

5. Kol. Alicja Dudzik (PZITB)

6. Kol. Mieczysław Gabryszewski (SGP)

7. Kol. Krystyna Hebdzińska (SITPChem.)

8. Kol. Grzegorz Janik (SITWM)

9. Kol. Jan Kłębek (SITG)

10. Kol. Irena Marczyk (PZITS)

11. Kol. Kazimierz Wasilewski (SITK)

12. Kol. Zbigniew Wojciechowski (STOP)

 

 

 

KOMISJA KONKURSÓW I NAGRÓD

1. Przewodniczący - Kol. Czesław Szczegielniak (SITWM)

2. Wiceprzewodniczący - Kol. Marek Sikora (SITG)

3. Sekretarz - Kol. Halina Aniołowska (SITPChem.)

 

Członkowie:

4. Kol. Teresa Dzikowska (SGP)

5. Kol. Bogdan Gulanowski (SITSpoż.)

6. Kol. Andrzej Koźmiński (SEP)

7. Kol. Daniel Nowak (STOP)

8. Kol. Krzysztof Pieczarka (SITR)

9. Kol. Roman Szmigielski (PZITB)

 

 

 

KOMISJA ETYKI

1. Sekretarz - Kol. Krystyna Stemler (SITPChem.)

 

Członkowie:

2. Kol. Janusz Cieślak (STOP)

3. Kol. Eugeniusz Czyrek (SITSpoż.)

4. Kol. Bogusław Huczyński (SITR)

5. Kol. Leszek Pływaczyk (SITWM)

6. Kol. Bohdan Synal (SEP)

7. Kol. Eugenia Szałaj (SGP)

8. Kol. Jerzy Wereszko (SWP)

 

 

 

KOMISJA MŁODEJ KADRY TECHNICZNEJ

1. Przewodniczący - Kol. Kamil Nawirski (PZITS)

2. Wiceprzewodnicząca - Kol. Beata Cieniawska (SITR)

3. Sekretarz - Kol. Bartłomiej Samociuk (STOP)

 

Członkowie:

4. Kol. Ewa Bursztak-Adamiak (SITWM)

5. Kol. Michał Golanowski (SGP)

6. Kol. Jarosław Krysiak (SEP)

7. Kol. Lesław Szymański (SITSpoż.)

8. Kol. Ryszard Tarnowski (SITG)

9. Kol. Anna Wieczyńska (SITPChem.)

 

 

 

KOMISJA DS. INNNOWACJI I TECHNOLOGII

1. Przewodniczący - Kol. Ryszard Wójcik (SEP)

2. Wiceprzewodniczący - Kol. Piotr Łabędzki (SITSpoż.)

3. Sekretarz - Kol. Sylwia Kalinowska (SWP)

 

Członkowie:

4. Kol. Jerzy Bieniek (SITR)

5. Kol. Małgorzata Biniak-Pieróg (SITWM)

6. Kol. Józef Hoffmann (SITPChem.)

7. Kol. Olgierd Jamroz (SGP)

8. Kol. Andrzej Janus (STOP)

9. Kol. Krzysztof Lorenz (PZITS)

10. Kol. Dariusz Woźniak (SITG)

 

 

 

KOMISJA DS. INFORMACJI

1. Przewodnicząca – Kol. Krystyna Szcześniak (PZITB)

2. Sekretarz - Kol. Piotr Nowak (SEP)

 

Członkowie:

3. Kol. Katarzyna Cirko (SGP)

4. Kol. Krystyna Kozłowska (SITSpoż.)

5. Kol. Krzysztof Naplocha (STOP)

6. Kol. Elżbieta Paradowska (SWP)

7. Kol. Tadeusz Słonka (SITPChem.)

 

 

 

ZESPÓŁ DS. WSPÓŁPRACY Z GMINĄ WROCŁAW

1. Kol. Beata Błaż (SGP)

2. Kol. Beata Gal (STOP)

3. Kol. Mariola Kuczer (SITPChem.)

4. Kol. Halina Machowczyk (SITSpoż.)

5. Kol. Zenon Okraszewski (SEP)

6. Kol. Bronisław Poliński (SITK)

7. Kol. Adam Rogowski (SITR)

8. Kol. Czesław Szczegielniak (SITWM)

 

 

powrót