Używamy plików cookies w celu poprawnego działania naszego serwisu. W plikach cookies przechowujemy jedynie dane potrzebne do prawidłowego działania serwisu. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Informujemy, że zawsze istnieje możliwość zmiany ustawień Twojej przeglądarki.

Prowadzenie księgowości

 

Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT zaprasza do składania ofert na prowadzenie w formie outsourcingu usług pełnej księgowości, oraz kadr i płac WRFSNT NOT przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego lub Certyfikowane Biuro Rachunkowe.


W celu otrzymania pełnej specyfikacji zakresu obsługi prosimy skierować zapytanie z pełną nazwą firmy i danymi teleadresowymi na adres mailowy: zarzad@not.pl


Oferty należy składać osobiście w terminie do 5 sierpnia 2019r. w biurze Zarządu Wrocławskiej Rady FSNT NOT, 50-020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74 pok. 226 w godz. 8.30 – 15.30 (od poniedziałku do piątku) lub drogą mailową na adres mailowy: zarzad@not.pl


Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki została wyrażona zgoda lub na jaki pozwalają nam obowiązujące przepisy prawa. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do podjęcia współpracy.


Administratorem danych osobowych jest Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT.

 

 

powrót